HAKKIMIZDA
Başlıca konusu Elektrik alt yapısı olan firmamızın bina ve konut sektöründe sistemin bütünlüğünü tamamlamak için yeni oluşumlara yer vererek komple çözümler sunmak amacı ile 2003 yılında Akıllı Bina ve Ev otomasyonu konusunu bünyesine katmıştır. Bu doğrultuda sistem için en uygun teknolojik çözümleri müşterilerimize sunmayı hedef edinmiştir. Sisteme daha yakın olmak ve siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile EraTek Akıllı Teknolojiler Ltd.Şti'yi kurulmuştur. Firmamız bünyesinde bulundurduğu 1 mühendis ,10 uzman teknisyen kadrosu ile çağımızın getirdiği yenilikleri yakından takip ederek müşterilerinin ihtiyaçlarına sunmaktadır.

FAALİYET ALANLARIMIZ
Faaliyet alanlarımız içerisine; Bina ve ev Otomasyon hizmetleri ve Akıllı ev sistemleri kurulumu, güvenlik sistemleri,cctv,audio-video intercom sistemleri,multi media sistemleri girmektedir. Bu alanlarla ilgili belirlenmiş Avrupa ve dünya standartlarından kesinlikle taviz verilmeden hizmet sunmaktayız. Konusunda uzman bir teknik kadroya sahip olan firmamız, bilinçli bir sorumluluk anlayışı ile görev yapmaktadır. Gelişen teknolojik yeniliklere, araştırma ve eğitime uyum sağlayarak gelişmeyi her zaman çalışma anlayışımızdaki temel ilke olarak benimsemekteyiz.

VİZYONUMUZ
Firma olarak amacımız; hizmetin sınırsız ve zamansız olduğu, müşteri memnuniyetinin her zaman ön koşul olması, her zaman ilk önceliğin hizmet olduğu, bu amaca uygun hizmet etmek ana vazifemizdir. Hizmeti, edindiği bilgi ve tecrübeyi müşteriye çekinmeden sunmak, hizmet unsuru ne olursa olsun müşteri ile başından sonuna kadar kalite ve fiyat konusunda diyalog içinde olmak, müşterinin ve firmamızın fikirlerini bir bütün içinde ele alıp doğru çözümler üretme konusu öncelikli amacımızdır. Amaç; öncelikle para kazanmak değil, müşteri ve dost kazanmak en önemli felsefemizdir.